--- Case Study

SonSepet

Dijital Konsept Tasarımı, Dijital Check-Up, Konkur Danışmanlığı

Aktiviteler

  • Dijital Konsept Tasarımı
  • Dijital Check-Up
  • Konkur Danışmanlığı

Müşteri

Altunkaya

Yıl

2021

Hakkında

Süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım, ev bakım ve temizlik, anne ve bebek bakım gibi çeşitli kategorilerde çok sayıda ürünü sizlere sunan Sonsepet,sizlere avantajlı fiyatlar sunan bir pazaryeridir.. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile evinizin ve kendinizin pek çok eksiğini karşılayabilirsiniz. Küresel bir marka olan Sonsepet, adını dünyanın pek çok ülkesinde duyurmuş ve böylece güven kazanmıştır. Aynı zamanda ISO sertifikalarıyla üretim yapıyor olması da güvenilirliği açısından oldukça önemlidir. Sizler için kaliteli ve doğal ürünleri bir arada sunmaktadır.

Neler Yaptık?

Altunkaya Şirketler Grubu ile görüşmelere başladığımızda hedefimiz çok netti. Şirketler grubunun güçlü ürün yelpazesini kullanarak Türkiye pazarında bu avantajımızdan faydalanarak güçlü bir pazaryeri inşaa etmek için kollarımızı sıvadık. İlk etap Dijital Checkup ürünümüz ile birlikte dijital dünyadaki tüm dataları inceleyerek içgörülerimizi çıkardık. Bu iç görülerimizden yola çıkarak Dijital Konsept Tasarımını ve Stratejimizi belirledik. Ardından süreci yönetecek paydaşları belirlemek adına bir konkur düzenledik. Web, Search, Social ve Marketplace alanlarında bizlerle yola çıkacak ekibimizi oluşturduk.

#01
#02
#03

Etkileyici Sonuç

WEB-SEARCH-SOCIAL ekosistemimiz inşaa edildi. Stratejimiz, global pazarda dantel satın alımı yapan firmalarda görünürlük elde etmek üzerine kurgulandı.. Süreci yöneten SEO ekipleri optimizasyon çalışmalarına başladı. UI ve UX ekiplerinin çalışmaları ile yeni arayüz yayına alındı.

Fonts / Typography
Mulish
ABCDEFGHIJKLMOPQRSTUVWXZ
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
1234567890
Renk Paleti

— NEXT CASE

Bera Design

Dijital Checkup / Dijital Pazarlama / E-İhracat / Web-Design / Branding
Sektörel
Çözümler
BİRLİKTE NASIL ÇALIŞACAĞIMIZI VE DEĞERLİ BİR ŞEYLER YARATACAĞIMIZI BULALIM.

Emirgan, İstanbul

Zergerdan Sk.
Koçlar Apt.
TR

Şişli, İstanbul

Cumhuriyet Cad.
Hilton Oteli Giriş Katı
TR

Miami / FL

333 Southeast 2nd
Avenue 33131
USA