Dijital Pazarlama

360° Pazarlama

Dijital Pazara Hakim Olun!

Deneyimli sosyal medya uzmanlarını, SEO uzmanlarını, içerik pazarlamacılarını ve analitik dehaları birinci sınıf içerik üretim ekibiyle birleştirdiğinizde ne olur?

Gelen pazarlama hakimiyeti

Pazarlama hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Communia Media pazarlama ekibinizin bir parçası gibi görev yapan bir dijital pazarlama ajansı olarak size hizmet vermektedir. Dijital pazarlama uzmanı ile hemen iletişime geçin!

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz Size Yardımcı Olabilir

Entegre Pazarlama Stratejisi Oluşturun

Tüm faaliyetlerin ve çabaların, en üst düzeyde başarı elde etmek için tümüyle koordine edilen aynı entegre pazarlama stratejisine bağlandığından emin olun.

Hedef Kitlenizi İyi Belirleyin

Hedef kitlenizi daraltarak size en uygun pazarlama maliyetleri ile ulaşmak istediğiniz potansiyel müşterilerinizi gelin dijital ortamda beraber yakalayalım!

Yüksek Kaliteli İçerik Çıkarın

Kreatif ekibimiz, pazarlama başarısı sağlamak için gereken yüksek kaliteli içerikleri üretir. Infografikler, video animasyon, etkileşimli içerik ve teknik incelemeler.

Seo Farkı ile Dönüşümleri Arttırın

Günün sonunda, önemli olan tek şey sayfalarınıza daha nitelikli trafik çekmek ve bunları satış ekibiniz için nitelikli potansiyel müşterilere dönüştürmektir.

Hedeflerinize Ulaşmak İçin Dijital Pazarlama Ajansımızla İş Ortağı Olun!

Ücretsiz görüşme için bugün bize ulaşın. Bize durumunuz hakkında bilgi verin, size dijital pazarlama hizmetleri için samimi öneriler sunacağız. Daha fazla bilgi edinmek için bize yazın!

Hedefleri Net Dijital Pazarlama Hizmetleri İle Ölçülebilir Sonuçlara Ulaşın

Communia Media ile çalışmak işinize ne kadar yardımcı olacak? Her potansiyel müşterinin bilmek istediği soru bu, ancak analiz yapmadan (akıllıca) cevap vermek zor. Dijital Medya ve Pazarlama için dikkate alınması gereken çok sayıda değişken vardır:

Sizin sektörünüz
Mevcut web siteniz
Pazarınızdaki rekabet
Ve daha fazlası!

Dijital Pazarlama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Neyi Ölçmeliyim?

Pazarlama metriklerine pratik bir yaklaşım, markanızın büyümesi için hangi önemli performans göstergelerinin (KPI) en önemli olduğunu belirlemelidir. Başlangıç noktası olarak, trafik oluşturma, dönüşüm ve pazarlama maliyetleriyle ilgili ilerlemenizi yansıtan metrikleri planlayın ve aylık olarak izlemek için bir gösterge tablosu oluşturun.

Veriye Dayalı Pazarlama Nedir?

Veriye dayalı pazarlama, müşterilerin istediklerine ilişkin daha derin bir kavrayış elde etmek için verileri kullanarak strateji ve süreçlere sahip olmak anlamına gelir. Tüketicilerin pazarlama çabalarınıza kimin, neyi, nerede, ne zaman ve neden tepki verdiğini anladığınızda, daha iyi kararlar verme ve müşteri deneyimini daha da geliştirerek kişiselleştirme yetkisine sahip olabilirsiniz.

Dijital Pazarlama İşletmeme Fayda Sağlar Mı?

Kesinlikle. Birçok şirket dijital pazarlamaya şüpheyle yaklaşmaya devam etseler de, dijital pazarlamadan kaçınmak, işletmenizin medyaya erişimini engelliyor. Türkiye’de internet kullanıcıları(62 milyon) günde internette 7 saat, sosyal medyada(54 milyon) ise 2,5 saat vakit geçirmektedir.

Dijital Pazarlama Türleri Nelerdir?

<p>Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)<br>
İçerik pazarlama<br>
Sosyal medya pazarlamacılığı<br>
Tıklama Başına Ödeme (PPC)<br>
Affiliate Marketing<br>
Pazarlama Otomasyonu<br>
Eposta pazarlama<br>
Online PR<br>
Sponsorlu İçerik</p>

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, bir elektronik cihaz veya internet kullanan tüm pazarlama çabalarını kapsar. İşletmeler, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motorları, sosyal medya, e-posta ve diğer web siteleri gibi dijital kanallardan yararlanır.

Sektörel
Çözümler
BİRLİKTE NASIL ÇALIŞACAĞIMIZI VE DEĞERLİ BİR ŞEYLER YARATACAĞIMIZI BULALIM.

Emirgan, İstanbul

Zergerdan Sk.
Koçlar Apt.
TR

Şişli, İstanbul

Cumhuriyet Cad.
Hilton Oteli Giriş Katı
TR

Miami / FL

333 Southeast 2nd
Avenue 33131
USA