SEO Hizmeti

Zirveye Tırmanıyoruz!

Neden SEO?

SEO hizmetlerimizle, potansiyel müşterilerinize ulaşıp, gelirinizi ve markanızı ait olduğu yere taşımak için arama motorlarının gücünü kullanabilirsiniz. SEO uzmanlarımız tarafından hazırlanan anahtar kelime araştırmalarımız ve rakip analizlerimizden edindiğimiz veriler ile Google’da üst sıralara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sayfalarınızı yüksek hacimli anahtar kelimeler ile optimize ederek sayfalarınızın teknik site etiketlemesini eşleşecek şekilde yapılandırmaktayız.

Neden SEO?

SEO hizmetlerimizle, potansiyel müşterilerinize ulaşıp, gelirinizi ve markanızı ait olduğu yere taşımak için arama motorlarının gücünü kullanabilirsiniz. SEO uzmanlarımız tarafından hazırlanan anahtar kelime araştırmalarımız ve rakip analizlerimizden edindiğimiz veriler ile Google’da üst sıralara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sayfalarınızı yüksek hacimli anahtar kelimeler ile optimize ederek sayfalarınızın teknik site etiketlemesini eşleşecek şekilde yapılandırmaktayız.

Kurumsal SEO

Kurumsal hedeflerinize uygun SEO optimizasyonlarınızı yaparak marka bilinirliğinizi arttırmaya yönelik çalışmaları yapmaktayız.

E-Ticaret SEO

Online satış kanallarında hacminizi ve doğal trafik edinmenizi sağlayacak çalışmaları yapıyoruz.

Lokal SEO

Yerel aramalarda markanıza ve hedefinize uygun SEO sürecini uzman ekibimiz ile teknik uygulamalarla beraber yönetimini yapıyoruz.

Teknik SEO

Güncel Google Algoritmasına uygun, detaycı yaklaşımlar ile tüm SEO sürecinizi yönetiyoruz.

On Page SEO

URL yapısı, site hızı, sunucu yanıt süresi gibi birçok site içi SEO optimizasyonlarını ekibimiz en ince ayrıntısına kadar inceleyip uygun çözümler ile yapılandırıyor.

Off Page SEO

Markanızın sağlam bir konum alması için site dışı SEO çalışmalarını yapıyoruz.

Uzun vadeli bir SEO stratejisi oluşturun

Sizi, sonuçlara ulaştıracak bir SEO planı hazırlayalım. İş gereksinimlerinize uygun ihtiyaçlarınız SEO ajansımız ile giderin.

Dönüşümü yüksek kelimeleri hedefleyin

Web sitenizi, nitelikli trafik ve olası satış sağlayan arama sorguları için optimize ediyoruz. Bu anahtar kelime listesi SEO ajansımız ile aramızda saklanan sırrımız olacak.

Organik Sıralamada Üst Sıralara Tırmanın

Markanızın organik büyümesini ikiye katlayarak doğru kitleyi ikna etmenize yardımcı oluyoruz. Şimdiye kadarki en iyi kaldıraç ve SEO hizmetlerimiz üst sıralara çivi çakmanıza yardımcı olur.

Nitelikli Trafik ve Potansiyel Müşteriler

Akıllı bir SEO stratejisi ile işletmenize ve sektörünüze uygun anahtar kelimelerin organik aramalarında reklam bedeli ödemeden uzun vadede işletmenize aylık bazda büyük bir ivme kazandırıyoruz.

Arama yapanların %75’i hiçbir zaman arama sonuçlarının ilk sayfasını geçmez

Online deneyimlerin %93’ü bir arama motoruyla başlar.

Pazarlamacıların %70’i SEO’nun satışları artırmada PPC’den daha etkili olduğunu söylüyor.

SERP’lerdeki tıklamaların %94’ü organik sonuçlara gidiyor.

SEO Nasıl Geliştirilir?

Sürecimiz

Kanıtlanmış, tekrarlanabilir SEO optimizasyon sürecimiz, web sitenizi organik arama sonuçlarında yüksek seviyeye çıkarmak için güçlü ve anlamlı bir eylem planı ile sonuçlanır. SEO çalışmalarınızı kolaylaştırır ve doğru pazarlama hedeflerine odaklanmanıza yardımcı oluruz.

1

Marka Analizi ve Web Sitesi Denetimi

Bir başlangıç noktası olarak, web sitenizin sağlığını ve Google'ın
gözündeki konumunu belirlemek için sıkı denetimler yapıyoruz.
Fırsatları ve eksiklikleri ortaya çıkarmak için şirketinizi, endüstrinizi,
rakiplerinizi, hedef kitlenizi, onların hassas noktalarını, mevcut web sitesi içeriğini ve anahtar kelimeleri araştırıyoruz.

2

SEO Strateji Geliştirme

Size, web sitenizi nitelikli bir satış kanalına dönüştürmek için hazırlanmış, uyarlanmış, eyleme geçirilebilir bir SEO yol haritası oluşturuyoruz. Hedef kitlenizin gerçekte kullandığı anahtar kelimeler için rekabeti aşmanız gereken tüm adımlar.

3

Dijital Varlıkların SEO Optimizasyonu

Bu aşamada, SEO ajansımız sizi tam yüklü bir kurulumla donatacaktır:
SEO stratejisini gerçekleştirmek için gösterge tabloları,
özel raporlar ve temel araçlar. Ayrıca, SERP sıralmasındaki yükselişi hızlıca yakalamak için yerinde SEO optimizasyonu ve dahili bağlantı mimarisi de uygulayacağız.

4

İçerik ve Bağlantı Oluşturma

Yüksek düzeyde uyarlanmış bağlanabilir içerik stratejileri oluşturuyoruz ve içeriği kendimiz yazıyoruz ya da ihtiyaç duyulan her içerik parçasının her yönünün tam bir adım adım sunulmasını ve ekibinizin yazmasını sağlarız. Bu bağlanabilir içerikle donatılmış olarak, yalnızca şirketinizle ilgili en yüksek kaliteli bağlantıları elde etmek ve 12 adımlı kalite standartları kontrol listemizi geçmek için bir yolculuğa çıkıyoruz.

5

Sürekli İzleme ve İyileştirme

SEO hizmetlerimiz ayrıca, devam eden sayfa içi ve sayfa dışı
SEO optimizasyonunun yanı sıra gelişmiş PR ve tanıtım içerir. Dijital dünyada işletmenizin uzun vadeli organik büyümesi için ihtiyacınız olan her şeye bizimle ulaşabilirsiniz.

SEO Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Neyi Ölçmeliyim?

Pazarlama metriklerine pratik bir yaklaşım, markanızın büyümesi için hangi önemli performans göstergelerinin (KPI) en önemli olduğunu belirlemelidir. Başlangıç noktası olarak, trafik oluşturma, dönüşüm ve pazarlama maliyetleriyle ilgili ilerlemenizi yansıtan metrikleri planlayın ve aylık olarak izlemek için bir gösterge tablosu oluşturun.

Veriye Dayalı Pazarlama Nedir?

Veriye dayalı pazarlama, müşterilerin istediklerine ilişkin daha derin bir kavrayış elde etmek için verileri kullanarak strateji ve süreçlere sahip olmak anlamına gelir. Tüketicilerin pazarlama çabalarınıza kimin, neyi, nerede, ne zaman ve neden tepki verdiğini anladığınızda, daha iyi kararlar verme ve müşteri deneyimini daha da geliştirerek kişiselleştirme yetkisine sahip olabilirsiniz.

Dijital Pazarlama İşletmeme Fayda Sağlar Mı?

Kesinlikle. Birçok şirket dijital pazarlamaya şüpheyle yaklaşmaya devam etseler de, dijital pazarlamadan kaçınmak, işletmenizin medyaya erişimini engelliyor. Türkiye’de internet kullanıcıları(62 milyon) günde internette 7 saat, sosyal medyada(54 milyon) ise 2,5 saat vakit geçirmektedir.

Dijital Pazarlama Türleri Nelerdir?

<p>Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)<br>
İçerik pazarlama<br>
Sosyal medya pazarlamacılığı<br>
Tıklama Başına Ödeme (PPC)<br>
Affiliate Marketing<br>
Pazarlama Otomasyonu<br>
Eposta pazarlama<br>
Online PR<br>
Sponsorlu İçerik</p>

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, bir elektronik cihaz veya internet kullanan tüm pazarlama çabalarını kapsar. İşletmeler, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motorları, sosyal medya, e-posta ve diğer web siteleri gibi dijital kanallardan yararlanır.

Sektörel
Çözümler
BİRLİKTE NASIL ÇALIŞACAĞIMIZI VE DEĞERLİ BİR ŞEYLER YARATACAĞIMIZI BULALIM.

Emirgan, İstanbul

Zergerdan Sk.
Koçlar Apt.
TR

Şişli, İstanbul

Cumhuriyet Cad.
Hilton Oteli Giriş Katı
TR

Miami / FL

333 Southeast 2nd
Avenue 33131
USA