Shopify

Kurulum, Yönetim, Geliştirme

Shopify mağazalarını tasarlıyor, geliştiriyor ve hizmete sunuyoruz.

Shopify & Shopify Plus mağazaları açmak için markalarla iş ortaklığı yapan akredite bir Shopify Partneriyiz. Temellerimiz büyüme odaklı yaratıcılığa ve en son teknolojiye dayanıyor, birinci sınıf e-ticaret çözümleri oluşturuyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki birçok sektör ve endüstriden markaları, olağanüstü iletişim, özen ve önce insan değerlerimizle stratejik olarak özel Shopify ve Shopify Plus mağazaları açmaları için destekliyoruz.

Shopify ile neler yapabiliyoruz?

Shopify Web Tasarımı

Shopify ve Shopify Plus mağazalarının gerçekten benzersiz ve güçlü bir kullanıcı deneyimi sunmasına yardımcı olmak için özel temaları tasarlar, oluşturur ve kullanıma sunarız.

Özel Geliştirme

Shopify mağazaları oluşturma konusundaki engin becerilerimiz ve bilgimizle, HTML, CSS, Javascript ve daha fazlasına ait tüm geliştirme araçlarını kullanabiliyoruz.

Taşıma & Klonlama

Verilerinizi (siparişler, müşteriler, hesaplar ve SEO) güvenli bir şekilde taşıyoruz, entegrasyonlarınızı birbirine bağlıyoruz ve geçiş sırasında trafik kaybı olmamasını sağlıyoruz.

Mobil Öncelikli Tasarım

Özel Shopify projelerimizin her aşamasında, mobil dönüşümler göz önünde bulundurularak süreçleri yürütüyoruz.

Shopify Yönetimi

Harika bir Shopify sitesi asla tam anlamıyla bitmez. Siteniz pazarla birlikte sürekli gelişiyor olmalıdır. Shopify sitenizin gelişimine yardımcı olmak için sürekli hizmet planları uyguluyoruz.

Shopify Teknik Destek

Yalnızca Shopify mağazaları oluşturmuyoruz. Shopify’da yaşadığınız sorunları çözüyoruz.

Shopify Entegrasyonu

Shopify entegrasyonları, Shopify mağazanıza yeni özellikler ve işlevler eklemek için kullanılabilen üçüncü taraf uygulamalardır. ERP sistemlerinizi, pazaryeri mağazalarınızı, kargo entegrasyonlarınızı Shopify’a entegre edebiliriz.

Shopify Plus Kurulumu

Bir Shopify İş Ortağı ajansı olarak, birinci sınıf markalar için e-ticaret web siteleri tasarlamak, geliştirmek ve büyütmek için platformun gücünden yararlanıyoruz.

Neden Shopify?

Shopify, var olan en ölçeklenebilir, zengin özelliklere sahip ve en hızlı büyüyen e-ticaret platformlarından biridir. 175 ülkede her şekil ve büyüklükte bir milyondan fazla e-ticaret mağazası Shopify platformuna güveniyor.

Shopify Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Neyi Ölçmeliyim?

Pazarlama metriklerine pratik bir yaklaşım, markanızın büyümesi için hangi önemli performans göstergelerinin (KPI) en önemli olduğunu belirlemelidir. Başlangıç noktası olarak, trafik oluşturma, dönüşüm ve pazarlama maliyetleriyle ilgili ilerlemenizi yansıtan metrikleri planlayın ve aylık olarak izlemek için bir gösterge tablosu oluşturun.

Veriye Dayalı Pazarlama Nedir?

Veriye dayalı pazarlama, müşterilerin istediklerine ilişkin daha derin bir kavrayış elde etmek için verileri kullanarak strateji ve süreçlere sahip olmak anlamına gelir. Tüketicilerin pazarlama çabalarınıza kimin, neyi, nerede, ne zaman ve neden tepki verdiğini anladığınızda, daha iyi kararlar verme ve müşteri deneyimini daha da geliştirerek kişiselleştirme yetkisine sahip olabilirsiniz.

Dijital Pazarlama İşletmeme Fayda Sağlar Mı?

Kesinlikle. Birçok şirket dijital pazarlamaya şüpheyle yaklaşmaya devam etseler de, dijital pazarlamadan kaçınmak, işletmenizin medyaya erişimini engelliyor. Türkiye’de internet kullanıcıları(62 milyon) günde internette 7 saat, sosyal medyada(54 milyon) ise 2,5 saat vakit geçirmektedir.

Dijital Pazarlama Türleri Nelerdir?

<p>Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)<br>
İçerik pazarlama<br>
Sosyal medya pazarlamacılığı<br>
Tıklama Başına Ödeme (PPC)<br>
Affiliate Marketing<br>
Pazarlama Otomasyonu<br>
Eposta pazarlama<br>
Online PR<br>
Sponsorlu İçerik</p>

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama, bir elektronik cihaz veya internet kullanan tüm pazarlama çabalarını kapsar. İşletmeler, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motorları, sosyal medya, e-posta ve diğer web siteleri gibi dijital kanallardan yararlanır.

Sektörel
Çözümler
BİRLİKTE NASIL ÇALIŞACAĞIMIZI VE DEĞERLİ BİR ŞEYLER YARATACAĞIMIZI BULALIM.

Emirgan, İstanbul

Zergerdan Sk.
Koçlar Apt.
TR

Şişli, İstanbul

Cumhuriyet Cad.
Hilton Oteli Giriş Katı
TR

Miami / FL

333 Southeast 2nd
Avenue 33131
USA